Forum AntyMafii

We will win!!!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-12-16 09:28:47

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Trzeci lincz

Jakieś pomysły?


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

#2 2012-12-16 10:01:00

Master of Cookies

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Może Sonic? Fast mi się też wydaje podejrzany.

Offline

 

#3 2012-12-16 16:51:22

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Sonic pisze dość naturalne posty, ale z Nim nigdy nic nie wiadomo. Wątpię, żeby ryzykował obronę Niedziela będąc w mafii, w tak początkowych linczach. Niezależnie od ewentualnej winy Niedziela. Warto jednak się mu bliżej przyjrzeć.
Obecnie interesuje mnie Fenir. Jest wyjątkowo mało aktywny w tej Edycji i bardziej podpina się pod zdanie innych niż sam myśli, co, jak na Niego, jest dość dziwne.
Jeśli nic się do wieczora nie zmieni, to chyba zagłosuję na Fenira, a FM oddałbym pod sprawdzenie deta. If you agree, ofc ;]


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

#4 2012-12-16 16:59:05

Master of Cookies

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Hmm, sorry że będę przedstawiał swe pomysły tak, jakbyś był w mafii... Nie zawsze, ale czasem się zdarzy. Nigdy nic nie wiadomo.
Jeśli jesteś w mafii, a Fenir nie, to śmierć takiego dobrego gracza jak Fenir byłaby dla Ciebie korzystna... C'nie?
A tak w ogóle, to rzeczywiście Fenir przycichł, ale w tej Edycji każdy jest mniej aktywny. Zresztą Fenir nigdy nie pisał wielu postów, u niego liczy się jakość, nie ilość. Sonic mi śmierdzi. Jak zgniłe jajo...

Offline

 

#5 2012-12-16 17:07:54

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Osobiście, nie uważam, że Fenir jest aż tak dobrym graczem. Poza tym, tacy również zdarzają się w mafii i trzeba brać to pod uwagę. Tak samo jak możliwą winę Niedziela. A, u Fenira liczy się jakość, a nie ilość??? No, nie byłbym tego taki pewny xd
Poza tym, jakiekolwiek moje podejrzenia by nie były, mógłbyś napisać, że piszę o nich, bo śmierć danego gracza byłaby dla mnie korzystna. Well, gdyby tak patrzyć, to nikogo byśmy nie zabili Dobry gracz=aktywny gracz.
No, ale jeżeli upierasz się na cichaczy, to również FM czy Wav są podejrzani.
A co do Sonic'a, to śmierdziałby mi, gdyby się okazało, że Niedziel jest w mafii. W innym przypadku, taka obrona nie miałaby sensu. Po co mafioza broniłby b. silnego gracza jakim jest Niedziel? I to, gdyby nie On, pewnie by Niedziel zginął w ostatnim linczu. Także, moim zdaniem, niewinność Niedziela wyklucza winę Sonica i na odwrót. Po prostu, nie zabija się tak silnych graczy na początku gry. I tyle
Także, poczekam czy Fenir coś konkretnego skrobnie. Jeśli nie- głos na Niego. Jeśli tak- to najprawdopodobniej FM, który śmierdzi mi swoją aktywnością już od dłuższego czasu.

P.S> Co do ewentualnej mojej winy. Wiadomo, nigdy w tej grze nie można być niczego pewnym, ale skoro sprawdziłeś mnie jako niewinnego, to ew. mógłbym być OC. Tyle, że b. dobrych graczy nie wybiera się na OC. Najczęściej są to średniaki bądź cichacze.


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

#6 2012-12-16 17:13:25

Master of Cookies

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Powiem jeszcze raz-nigdy nic nie wiadomo...
Miejmy nadzieję, że grabarz sprawdzi trupy zanim go zabiją... Wtedy byśmy wiedzieli, na czym stoimy. Poza tym nie upieram się na cichaczy, bo prawie każdy cichaczuje. Mafii bym szukał w tych aktywnych jak Fast.

Offline

 

#7 2012-12-16 17:19:02

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Kurde, wciąż te same nicki.
Fast/Sonic/Niedziel/FM
Boję się, że mafii należy szukać gdzieś indziej...
Ehhh... Mam mocno związane ręce, nie znamy tożsamości linczowanych, więc z linczów praktycznie nic nie można wyczytać. A postów to prawie nikt nie pisze. Jeden wymagany i tyle.
Zawęziłem trochę krąg poszukiwań, ale jest i tak zbyt szeroki. Tak jak Ty piszesz, również jestem przekonany, że co najmniej 1 mafiozo jest b. aktywny. Fast idealnie by pasował. Tylko obawiam się, czy to nie byłoby zbyt proste. Damn, czemu On zawsze musi tak trollować?


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

#8 2012-12-16 17:23:00

Master of Cookies

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Właśnie dobrze, niech trolluje. Jeśli dalej będzie grał bardziej fastowo niż w poprzednich edycjach, to będę bardziej przekonany o jego winie...
Może niech ktoś z nas napisze w temacie FM, żeby grabarz sprawdził trupy?

Offline

 

#9 2012-12-16 17:28:38

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Lepiej niech to zrobi po linczu. Ma tylko 1 sprawdzenie, a były dopiero 2 lincze, więc aż tak bardzo by nie pomógł. Ale rzeczywiście, warto wspomnieć. Napisz o tym, jak chcesz. Tylko lepiej zaraz po linczu (żebyśmy mieli jak najwięcej czasu na rozkminy).


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

#10 2012-12-16 17:32:32

Master of Cookies

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

No tak, po linczu ma się rozumieć.
Co powiesz o Disco?

Offline

 

#11 2012-12-16 17:51:27

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Disco- kolejny cichacz, kolejna zagadka. Jego 'przeprosiny' za lincz są dość dziwne. Mimo wszystko, jeśli miałbym stawiać na cichacza to prędzej FM/Fenir/Wav.
Dziś jeszcze nikt nie pisał, więc wszystko przed Nami
Well, szkoda, że dość małe zaangażowanie miastowych. No cóż, tak już bywa, jak wprowadza się historyjki


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

#12 2012-12-16 18:08:04

Master of Cookies

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Ee, Disco też jest podejrzany. Głos chyba na niego.
Dlatego wolę edycje bez historyjek. xD

Offline

 

#13 2012-12-16 19:23:08

Belegor

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-16
Posty: 2
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

Dla mnie bez wątpliwości Niedziel jest w mafii- OC miał 2 razy szansę go ubić. To niebezpieczny, doświadczony gracz. Musi być w mafii skoro przeżył zamiast za przeproszeniem dwóch osób dla których mafia była pierwszyzną.

Offline

 

#14 2012-12-17 11:18:32

The One

We will win!!!

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 39
Punktów :   

Re: Trzeci lincz

No i zginął niewinny ;/


"Look at yourself. You are... indoctrinated!!!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.habanina23.pun.pl www.b2st.pun.pl www.zdrowie.pun.pl www.boldandbeautiful.pun.pl www.alamaloc.pun.pl